Головний ворог України не на Донбасі і навіть не в Москві - головний ворог України в Києві..

Можете вважати мене сепаратистом і провокатором але я вважаю, що головний ворог України не на Донбасі і навіть не в Москві - головний ворог України в Києві... і з часом я все більше в цьому переконуюсь.
Я розумію, що йде війна і все таке, але сидіти і мовчки спостерігати теж не вихід.
Підігрівають ситуацію і так звані "патріоти", які чи то по наївності своїй чи по чийомусь наказу заступаються за сьогоднішню владу.
"Не можна їх критикувати, їм і так важко", "Під час війни критикувати владу це грати на руку ФСБ" - ось такі тези сьогодні часто можна почути у відповідь на критику влади.
Але правда в тому, що саме цим "патріоти"-захисники влади і підіграють кремлю, а влада в цей час може відпочивати, а на всі невдачі є залізний аргумент - війна на донбасі.
За що боровся майдан? За що поклала життя небесна сотня? Невже заради того щоб на місце Януковича сів Порошенко, а на місце Азарова Яценюк? Я думаю аж ніяк не за це... вони боролися за зміни в державі, за реформи, за європейський вибір України.
А що ми отримали?
І не треба мені розказувати, що їм важко, що вони щойно прийшли до влади і т.д., ми це вже 23 чуємо і результат відомий.
Думаєте хлопцям на сході легко? Але це їх не зупиняє вони воюють, помирать і перемагають.
Розумію, що вимагати надзвичайних результатів від нової влади в перший місяць було б не розумно, але шановні пройшло вже пів року!!!!  За цей вже достатньо солідний строк не то, що не проведено, а навіть не розпочато ніяких реформ.
Більше того, смішно чути з вуст чиновників, що їм важко, в них мало часу..... якщо хтось не вкурсі, то я відкрию таємницю, крім Президента, міністрів, депутатів і сотень їх заступників і помічників в Україні є ще надзвичайно роздута армія дерслужбовців які в своїй більшості займаються безтолковим перебиранням папірців, і які лише чекають наказу щоб почати працювати над реформуванням держави.
Давайте коротко пройдемся по основних інститутах влади.
1. УРЯД
Абсолютно не розумію симпатії значної кількості українців до Яценюка. 
Із дня свого призначення уряд Арсенія Яценюка в особі профільних міністрів і самого прем'єра постійно говорить, що необхідно докорінно реформувати систему державних фінансів.
Власне, саме проблеми в цій сфері стали одним із головних каталізаторів протестів проти режиму Януковича, тому від нової влади суспільство очікувало насамперед припинення розкрадання бюджетних коштів, приборкання податкової служби, яка почала перетворюватися на інститут державного рекету, зниження фіскального тиску на бізнес тощо.
Іншими словами, українці чекали на активізацію реформ усіх складників системи державних фінансів.
На жаль, крім усних ініціатив, у цьому напрямку за минулий час майже нічого не було зроблено. КМУ не впровадив жодної серйозної реформи ні в бюджетній, ні в податковій системі.
Хабарники і вчорашні прислужники Януковича і далі продовжують працювати.
Корупційні схеми сім'ї далі продовжують працювати, гривня такої девальвації не знала навіть за часів Януковича. В той час коли українці буквально по копійці збирають кошти для військових, Нацбанк виділяє сотні мільйонів на рефінансування Россійських банків.
Вчорашні лідери Майдану обіцяли привести до керма держави нових компетентних професіоналів.
Багато хто читав про кадрові успіхи Грузії. Відтак, українці мріяли, що після революції владні кабінети наповнять молоді освічені люди із західним мисленням.
З часу ганебної втечі "сім'ї" минуло майже півроку. Значить, можна підрахувати, скільки старих чиновників звільнили, аби дати дорогу молодим.
МВС  як і Прокуратура схоже взагалі забули про своє призначення... 
Чому не притягуються до відповідальності хабарники, та інші посадовці винні у розкраданні державних коштів, де проушені кримінальні справи проти олігархів?

В країні 300 000 міліціонерів,  в зоні АТО задіяно 50 000 чол. це разом з добровольчими  батальйонами, армією та СБУ, що робить решта ? Досі немає притягнутих за ростріл небесної сотні,  не притягнуто винних за побиття міліцією патріотів під час концерту Ані Лорак. 
Сеператисти  і спонсори терроризму спокійно розгулюють Києвом, загаряють на пляжах і смажать шашлик, в той час як українських солдат судять за те, що вони начебто вчинили страшний злочин - вижили в бою!!!
Реальних злочинців і відвертих ворогів України знає практично кожен українець, беззаперечні докази  їх злочинів як  і координати самих злочинців публікуються кожен день, але МВС та інші служби цього просто не помічають.
Справи якщо й порушуються то лише тоді коли притягувати вже немає кого.
Дивною на мій погляд виглядає відповідь Авакова не недавній ультиматум Правого Сектора.
Не то, щоб я був палким прихильником Яроша, але в основному він в даному разі був правий, особливо після недавніх подій в Одесі і Кривому Розі. 


Зверніть увагу на обмундирування міліції. В той час як наші хлопці без бронижилетів воюють з ворогом, міліція в повному обмундируванні воює з патріотами.
З цього приводу  натрапив на цікавий коментар одного з мої читачів:
Скажіть мені, а яке право має міліція їздити зі зброєю? Чи може на Інститутській проти народу був Правий сектор? Правий сектор сьогодні має в рази більше прав їздити країною зі зброєю, ніж міліція, яка до сих пір не люстрована. Адже не міліція виборювала нам свободу, нє? Вдумайтеся: сьогодні міліція, представники якої взимку воювали з народом тепер робить засідки на бійців Правого сектору, представники якого обстоювали інтереси народу перед міліцією. І в когось поверається язик звинувачувати ПС? Та вони зараз на кілька фронтів змушені працювати, боронячи Революцію

2.ПРЕЗИДЕНТ І АРМІЯ
Я чудово розумію, що в Порошенка зараз немає тих повноважень що були у Кучми і Януковича, і що не маючи своєї фракції в Парламенті важко впливати на більшість процесів в країні.
Але попри все в Порошенка є сфера де він має чи не найбільші повноваження - це армія.
І тут до нього виникає багато  питань. Вся країна знає про пересування військових колон РФ, які потім розстріють наших солдат, а наша доблесна розвідка в упор цього не помічає. Причому це не вже далеко не вперше, ця історія повторюється ще березня місяця.
Щодня місцеві жителі викладують в мережу сотні фото і відео пересування  ворожих колон, причому зазначаються їх точні координати.
В нас є Авіація, ракетні війська .... які можуть знищити цю колону за лічені хвилини.... але схоже президенту потрібна не перемога а затяжний конфлікт.
Можна припустити, що Президенту дають не точну або неправдиву інформацію його підлеглі з МО, але в це мені вже мало віриться, тому що вичислити зраднків або просто некомпетентних можна дуже швидко, тим більше за стільки часу.
Висновок напрошується сам - Президент все знає і чудово розуміє, але з якихось причин не вживає відповідних заходів.
Чергова колона РФ. Вже ніхто нічого не приховує.
Для мене, як для багатьох українців це питання стоїть дуже гостро, адже в зоні АТО служить мій брат, багато моїх знайомих та друзів, а через злочинні дії керівництва держави вони ще більше ризикують своїм життям.
Хочу привести вам слова українского пілота який повернувся із зони АТО:

«На аэродроме стоят заправленные топливом, и боезапасом СУ-шки… Люди на месте ЗНАЮТ где идет колонна ордынской бронетехники, куда она идет, но команды на вылет и уничтожение на марше нет.
Когда колонна рассосредоточилась по городу/городам, окопалась и сныкалась — поступает команда на вылет, ищите и уничтожайте».
Ощущение, что или идиотизм в головах генералов/полковников, которые не понимают, что колонна бронетехники в поле — это всего лишь мишень, а полтора десятка танков разбросанных, замаскированных и прикрытых зенитками — это уже сбитые наши самолеты, убитые разведчики, десантники, летчики….
Или кто-то играет в такие игры, цели и задачи, которых не понятны и не видимы…
В первом случае — это халатность (по законам военного времени трибунал и расстрел, по законам мирного увольнение в запас за профнепригодность), во втором случае это как минимум предательство или измена, за которое нужно просто расстреливать по законам любого времени…
Журналісти провідного новинного каналу Польщі tvn24.pl показали в прямому ефірі пересування російської важкої техніки в бік кордону з Україною,За словами кореспондента, таким чином, можна ще раз переконатися, що в Україні їде не тільки "гуманітарний конвой" Росії.

3. ВЕРХОВНА РАДА

Депутати схоже мають нас за повних дурнів і якщо ми будемо мовчки за цим спостерігати то вони будуть праві.
Ця комедія із проваленням голосуванням законів "Про Вибори" і "Про Люстрацію" є чистої води розвод українців. І не потрібно тут винуватити лише комуністів і регіоналів, згадайте лише як батьківщина, свобода і Удар голосували за скасування депутатської недоторканності.( якщо не знаєте, то погугліть)
Сьогодні така ж сама ситуація, для них важливо щоб ці закони не пройшли, а хто саме запоре поголосування то вже питання десяте - головне результат буде досягнуто.
Для прикладу, згадайте як працювала ВР в кінці лютого коли на під парламентом стояла юрба з битами і бруківкою, тоді і всі депутати незалежно від партій і політичних вподобань голосували як має бути, більшість законів набирали більше 300 голосів.
Ці два закони є вкрай важливі, без них революція гідності і сотні жертв будуть марними. І надзвичайно важливо прийняти ці закони саме до виборів, бо інакше до влади прийдуть тіж самі люди, тільки під іншими прапорами і ми законсервуємо цей кримінально - олігархічний  режим, ще мінімум на 5 років.
І я не хочу чути від політиків, що вони не можуть знайти потрібної кількості голосів, чи не можуть домовитись з іншими депутатами, це все дурня.
У влади яка сьогодні взяла відповідальність за долю держави є безліч інструментів впливу на депутатів, аби тільки було бажання.
Нема бажання того, що в разі прийняття цих законів під люстрацію попадають не лише комуністи і регіонали, але й більша половина Батьківщини, Удару і Свободи...
НА ЗАВЕРШЕННЯ
Насправді основна проблема  України не у відсутності хорошої влади, а у відсутності контролю за владою з боку суспільтва.  Поки влада  боїться гніву свого народу доти вона працює ефективно.  Сьогодні українців ніхто з них не боїться і це головна причина чому Україна не рухається вперед.  А війна на сході дозволяє списати більшість своїх невдач.
Якщо ми не заставимо їх боятись і працювати в інтересах народу то наші хлопці і далі будуть гинути на фронтах...
А для депутатів які вперто не хочуть голосувати за закони про вибори і люстрацію хочу нагадати урок історії вірменського парламенту, який теж свого часу не хотів слухати волі народу.
Наступний допис
« Prev Post
Попередній допис
Next Post »
18 Komentar
avatar

Как Вы хотите, что бы МВД открывало дела на текущее правительство (хотя есть за что), если все главы обл и гор аппаратов, как мвд так и прокуратуры назначены новым правительством .. ))) Ни кто не даст ход этим процессам ... Делать там нечего ... 3-5 следственных действий и все на лицо, но это при отсутствии сопротивления верховного аппарат, а против начальства идти я думаю большинство понимает, чем это закончится, а тем более в текущих обстоятельствах

Balas
avatar

Народ Украіни, похоже знову ЛОХАНУВСЯ!

Balas
avatar

https://www.youtube.com/watch?v=vtgeBohCb14 - "Главные враги Украины - внутри"

Balas
avatar

как можно такому верить?

Balas
avatar

Вигладає, що історія із Януковичем так і нічого не навчила українців. Замість кримунального злочинця Януковича обрали Президентом фінансового злочинця Порошенка. Натупили другий раз на ті самі граблі.

Balas
avatar

только в прошлый раз Крым был, не велись военные действия и гривна так не обесценивалась..

Balas
avatar

Американский сценарий во всей красе. А ведь предупреждали ещё в декабре...

Balas
avatar

думать надо, а не слепо верить!

Balas
avatar

Ага, та что предупреждала, сейчас работает на всю.

Balas
avatar

оч рекомендую к просмотру для общего развития:
-Еврейская мясорубка: украинский фарш... 59:27(видео).Ходос
-Витренко: независимость как зомбирующая ширма колонизации Украины 41:08

Balas
avatar

на жаль, Ви правi...

Balas
avatar

Для начала запретить ПР и выслать всех её функционеров в Рашу - это будет бомба замедленного действия...

Balas
avatar

Вы предлагаете сразу сдаться Путину? У меня лично именно такое ощущение...

Balas
avatar

Для того щоб контролювати владу потрібен механізм контролю. Читайте http://chita-i.dreamwidth.org/490065.html

Balas
avatar

Сто лет назад Германия финансировала русскую революцию 17 года и привела страну к тому, что случилось, все знают, что именно, Сейчас Америка профинансировала украинский Майдан и украинцы как бараны на заклание пошли на него, Последствия ещё проявятся. Главный враг украинцев - они сами, их нищета и отсюда поиск врага со стороны, поэтому они и западают на ненависть к России, которая, скажем, также постаралась, чтобы во всем мире развилась русофобия. История никого ничему не научила. Значит будет Украина свои кровавые шишки ещё лет сто лечить. Увы.

Balas
avatar

Ні, все йде своєю чергою, спочатку дитина начинає повзати, потім ходити, а з часом бігати, но не навпаки, чи я помиляюсь. Час прийшов і нам випала доля проявити нову систему замість старої, но на все потрібен час. Дякую.

Balas
avatar

Де була наша авіація коли йшла колона з Росіі?
Навіщо пускати той гуманітарний конвой ?
Шось тут не чисто шось вони мутять от тільки що ? Всі зрадники?
Шкода боже як шкода наших хлопців

Balas
avatar

цим п...сам, потрібно зробити люстрацію з кастрацією.
Мусорів в тому ж числі - каструвати. В АТО мають бути задіяні всі спецпідрозділи і мусора(для бородьби з терористами). У нас же ж немає війни щоб задіювати армію.
Слава Україні!

Balas