Про псевдобіженців

Львів заполонили "біженці с Востока". На вулицях з`явилось багато машин з номерними знаками Луганська, Донецька, Криму. Багато російськомовних громадян, які на туристів зовсім не схожі. Відразу хочу сказати, що те, що я зараз скажу ніяк не стосується кримських татар - вони змушені переселенці (і насправді в своїй більшості дуже хороші люди). 
Я хочу сказати про тих людей, які приїхали до нас з Донецька і Луганська. Поспілкуйтесь з ними. В більшості ці люди, які підтримують всякі "народні республіки", Росію, і ненавидять Україну і все українське. Вони самі винуваті в тому, що на їхніх вулицях ллється кров, вони покликали війну у свої домівки, а тепер ховаються від її наслідків в інших регіонах. Отож, знаєте як називають ці "біженці" нас, західняків, а саме людей які надали їм притулок? БАНДЕРЛОХИ. 
Тому що гостинні люди їх прийняли і нагодували, а вони і далі будуть співати свої пісні і підтримувати ДНР, ЛНР, терористів і розпад України. Потрібні нам такі біженці? І де закон, який позбавляє громадянства людей, які відкрито підтримують сепаратизм - питання, що залишаються без відповіді.
Наступний допис
« Prev Post
Попередній допис
Next Post »
15 Komentar
avatar

Луганська область. Ми ще не біженці, сидимо тут. Кудись їхати соромно, щоб не називали "побирушками". Але якщо начнуть стріляти у місті, то поїдемо і ми.

Balas
avatar

обязательно приезжайте - вас никто не назовет побирушками..это вынужденно...это ж опастно сидеть, пока у вас там бандитов истребляют...а борща - наварим...подработку - найдем пока все успокоится...

Balas
avatar

Різні люди є і на сході і на заході, знаю справжніх патріотів з Луганська, що перебрались до Львова і знаю худобу з Франика....

Balas
avatar

согласна про лишение гражданства, для тех, кто поддерживает сепаратизм!! очень логично.

Balas
avatar

На жаль, більшість так званих "біженців" зі Сходу саме такі: допомогу отримують, чекають, доки хм все піднесуть, а в душі ненавидять все українське. Але, звісно, є справжні патріоти. Це їм, здебільшого, соромно тікати на Захід. І багато з таких справжніх патріотів ще там, у містах, де стріляють. Вони гинуть за свою землю, а "біженці" чекають, доки за них вмиратимуть інші. Я не маю на увазі літніх людей та жінок з дітьми. Але чоловіки мали би захищати свою землю, а не ховатися за спини "бандерівців"

Balas
avatar

Абсолютно згоден із автором. Бачили на Бердянській косі громадян з "востока". Їх треба лікувати, або пропонувати виїжджати на ПМП в Рашу. Спілкуватись із ними неможливо. Звинувачують у всьому Україну

Balas
avatar

Проблема не в тому, що є такі особи, які люто ненавидять Україну та звинувачують у всьому Майдан, а в тому, що влада боїться це визнати і в угоду ЄС заграє зі своїми внутрішніми ворогами. Перевиховати їх абсолютно неможливо, витрачати на них сили та кошти - марна трата. Для мене ніколи не будуть виправданням совкові обгрунтування сепаратизму, тероризму та біганина з прапором і криками - за Россию. Щоб очистити город з буряни не вговоряють, а виривають з корінням та викидують.Потрібна державна програма - "коридор щастя" для любителів Росії по переселенню їх на историческую родину, бо українці розплачуються зараз своїм життям за їх зрадництво та ненависть/несприйняття України і всього українського.

Balas
avatar

Н И К О Г Д А!!!!!!! ПУСТЬ УБЬЮТ - К ВАМ НЕ ПРИЕДУ!

Balas
avatar

Это действительно так, люди есть разные, но в большинстве- они просто обманутые и только гостеприимство поможет им понять, что ошибались и страна действительно за них переживает, мы должны быть добрее и благороднее

Balas
avatar

тебя кто-то тянет н

Balas
avatar

статья от дебильного йолупа, это уже маниакальное

Balas
avatar

У нашій країні виник новий вид еміграції-разом із територією!...

Balas
avatar

расползутся,а потом пупкин полезет их спасать

Balas
avatar

У меня мама русская, отец - коренной украинец, я - сами определите - кто. Я выросла в Луганске и люблю эту землю, говорю и думаю на русском языке. Але відповім вам українською, бо вільно володію цією мовою. Не треба всіх мешканців Луганська та Донецька вважати сепаратистами та терористами. Вони також всі вірні своїй землі, як і ви своїй, що на заході країни. Я - за єдину Україну, але не ціною війни та смертей мирних громадян. А те, що вони бояться, як ви пишете, "бандеровців", так і ви не дуже сприймаєте людей зі сходу - вони для багатьох з вас "москалі". Це така ж правда, як і ваша. Якщо б до вас у Львів, або Івано-Франківськ прийшла армія і розтрощила домівки тих, хто любить свої міста та села, як би ви сприйняли всі ці дії? Оце вже питання... А про те, що мешканці сходу не люблять Україну і все українське - думаю, не є правдою.
Я всем пожелаю мирной жизни и процветания на своей, родной, земле. и не нужно никого выгонять за ее пределы.

Balas
avatar

Мой сегодняшний пост будет о донецких.

Да, именно о них. Частенько мы срываемся и говорим, что они сами виноваты в случившемся, они ходили на псевдореферендумы, чтобы выйти из состава Украины, они ничего не делают сейчас чтобы выбить со своей земли рашистскую нечисть.

Донецкие, такие же, как и мы - разные.

Вчера я разместила пост о том, что моим подшефным бориспольским военным лётчикам нужны GPS, которые стоят немалую сумму денег. Сегодня мне назначили встречу.

Это был молодой человек, который вручил мне конверт. На мой вопрос "Что там?", он с застенчивой улыбкой ответил: "На один комплекс должно хватить." В моей голове заработал калькулятор, стало не по себе. А парень продолжил: "Только передайте ребятам, что Донецк - это Украина! Нас таких там большинство. Мы никогда не имели проблем ни с языком, на котором говорим, никогда не задавали вопросов кто какой национальности. Теперь в наш дом пришли чужие, которые пытаются диктовать нам свои условия, разрушая при этом созданное нашими руками. Врага нужно бить нещадно. Мы очень ждём наших украинских воинов. Ждём их с победой. И будем помогать чем можем".

В конверте было 3 тысячи долларов. Я понимаю цену этих денег. У человека там осталась семья. Я понимаю, что вместе с конвертом он вручил мне свою надежду на мир в его доме...

Дорогой мой майор ВВС в запасе из Донецка! ЧЕЛОВЕЧИЩЕ! Я низко кланяюсь Вам и Вашей семье за такой поступок. Я передам каждое Ваше слово своим подшефным. Они придут к Вам с Победой, с долгожданным миром. Они обязательно очистят наш украинский Донецк от рашистской швали. Добро всегда возвращается сторицей!

Женщины сетиментальны, знаю. Пишу и на глаза наворачиваются слёзы. Я очень люблю свою страну за то, что в ней живут такие Люди. Спасибо вам всем огромное!

Итак, у моих летунов уже есть один навигатор и часть суммы на следующих два.

Желающим помочь, напоминаю:
———————————————

15я Бориспольская бригада транспортной авиации

Карта Приват-Банка

4149 4950 0701 0768 ____ Юрий Бирюков

ВАЖНО! Все карты 4149* годятся только для пополнения через Приват24, через терминалы Приватбанка и кассы отделения Приватбанка!

Если Вы хотите перевести через банк-клиент другого банка, через банкомат другого банка, то используйте ТОЛЬКО:

5168 7572 3217 4575 ____ Юрий Бирюков

Координатор Крыльев Феникса по Бориспольской авиабригаде Анна Прокопенко: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006031394386&ref=tn_tnmn

Balas