НЕ ЗУПИНЯТИ РЕВОЛЮЦІЮ!

Хто б і за що не домовлявся зараз з Януковичем, він домовляється за компроміс з убивцею. 
За що б не голосувала нова більшість у Верховній Раді, вона голосуватиме за компроміс з убивцями. 
Після заспокоєння пристрастей, чого так прагнуть народні депутати та західні дипломати, порядок продовжать забезпечувати ті, хто забезпечував убивцям тили: ті самі даїшники, які блокували під'їзди до майдану, ті самі прокурори, які вимагали нашого покарання, ті самі мєнти, які нас шмонали, ті самі есбеушники, які нас підслуховували, ті самі судді, які нас ув'язнювали, ті самі депутати, які голосували закони, за якими нас репресували. 
Позаяк революцію не вдалося придушити, її намагаються приспати. 
Якщо все завершиться лише зміною редакції брехливого папірця - конституції, позачерговими виборами та компромісним урядом, це означатиме, що новітні українські герої віддали своє життя марно.
Бо вони боролися не за заміну Януковича на колективного Ющенка, але за свободу і гідність. 
Свобода і гідність це наступне:
1. Єнакієвський чаушеску має повторити долю свого румунського прототипу. 
2. Мають бути жорстоко покарані ВСІ хто мав найменший стосунок до репресій не тільки останніх місяців, але й всіх останніх десятиліть. Суспільна помста має здійснитися не лише заради задоволення, але заради свободи на майбутнє. 
3. Мають бути звільнені не лише повстанці, але й ті, хто готував повстання - за списком Комітету визволення політв'язнів. Вони спочатку мають бути визволені, а потім суди мають зайнятися обґрунтуванням цього. 
4. З кримінального кодексу мають бути видалені всі статті, які обмежують совбоду, в т.ч.статті, які карають за переховування й носіння зброї. 

5. Має бути придушена вся п'ята колона Кремля в Україні. 

Доки цоього не досягнуто, повстання має тривати: повстанці на місцях мають брати під контроль управління внутрішніх справ, охранки, прокуратури, тощо. 
Повстанці в Києві мають боротися за контроль над урядовим кварталом. Ночівля майдану має бути перенесена в Адміністрацію президента та в Кабмін. 
Під контроль повстанців мають перейти будівлі МВС, Генпрокуратури, СБУ та інші центральні репресивні установи. 
Найголовніше - не зупиняти революцію за крок до перемоги! 
                                                                       Дмитро Корчинський.

Наступний допис
« Prev Post
Попередній допис
Next Post »
0 Komentar