Порох прокинься в державі йде війна!!!


Схоже дурна звичка влади піаритися до свят продовжується. За державний кошт завішують борди з пиками і цитатами глави держави та інших чинуш. Так було при Кучмі, так було при Ющенку, так було при Януковичі. 
Так залишається при Порошенкові. Кого Петро Олексійович хоче переконати у своїй щирості? Чи може у бюджеті під час війни є зайві гроші на зовнішню рекламу?
Це бал під час чуми, а враховуючи враховуючи нинішню ситуацію, то взагалі злочинне розбазарювання коштів.
Теж саме з військовим парадом до Дня незалежності України. Ви бачте мене, але я не розумію який може бути парад? Ми що вже перемогли у війні?
В той час коли солдати на донбасі змушені воювати старою зброєю яка піч час бою виходить з ладу, коли не вистачає бронижилетів і касок, коли солдат в зоні бойових дій перевозять на звичайних автобусах, в час коли для лікування поранених солдат катастрофічно не вистачає коштів  - в Києві свято....
Порошенко витратить на парад десятки мільйонів гривень, які могли піти на лікування солдат або на закупку необхідного обладння ( прилади нічного бачення, тепловізори, безпілотники, рації і т.д.), а бронетехніка яка мала захищати наших солдат буде розсікати по Хрещатику.
Це просто злочин, злочин за який треба буде відповісти


Наступний допис
« Prev Post
Попередній допис
Next Post »
0 Komentar