Майдану потрібна Тимошенко!

Я тривалий час досить скептично ставився до Тимошенко. Коли її ув’язнили, то десь глибоко в душі частинка жадібної національної ментальності навіть промовила – «Так їй і треба». Українська приказка «Якщо в мене корова здохла, то хай у сусіда здохне дві», ніколи не втрачає актуальності, ми ніколи не впускаємо можливості позлорадствувати над поразками ближнього, особливо якщо він заможніший і успішніший нас самих.
Спостерігаючи за перебігом подій українського Євромайдану ловлю себе на думці, що нам зараз дуже не вистачає Тимошенко.
Опозиційна трійка втрачає підтримку народу і це факт, за більш як два місяці протистояння ми навіть не маємо ні плану дій, ні чітко сформульованих вимог, ні єдиного лідера... В ЗМІ час від часу з'являються окремі вимоги чи варіанти можливих дій, але як правило це не більше ніж думки окремих політиків. 
Така невизначеність і неузгодженість робить опозицію слабкою і нагадує більше лебедя, щуку і рака з відомої казки.

Не хочу ідеалізувати Юлію Володимирівну, але треба віддати їй належне, вона проявила себе як сильний лідер. Такий собі український варіант Маргарет Тетчер.
Євромайдан часто порівнюють з Помаранчевою революцією, але саме Тимошенко зіграла ключових роль в перемозі Помаранчевої революції.
Тимошенко є тим політиком який в змозі об’єднати велику кількість людей, що аж ніяк не може задовольняти Януковича.
Команда Януковича діє за принципом "розділяй і владарюй, і потрібно визнати, що діє цей принцип дуже ефективно, особливо в нас де на два українці завжди було три гетьмани
Влада прорахувала все на кілька років вперед. З ув'язненням Тимошенко протестний електорат розділився на три частини. А з трьома амбітними, але менш впливовими набагато легше домовитись. Кинь трьом псам одну кістку (читайте посаду Прем’єра) і вони перегризуться.... 
Є такий відомий вислів Наполеона: краще лев на чолі стада баранів, ніж баран на чолі стада левів. Ми можемо по різному ставитись до самої Юлії Володимирівни і в кожного для цього є свої причини, але поки вона єдиний лев, який може повести нас до перемоги.
Наступний допис
« Prev Post
Попередній допис
Next Post »
2 Komentar
avatar

Толковый текст, особенно хорошо про трёх псов.))

Balas
avatar

Просто Тимошенко виявилася єдиним справжнім мужиком в теперешній опозиції

Balas