Хто знімав відео знущання Беркуту над козаком?

Більшість з вас вже мабуть бачила відео де бійці спецпідрозділу "Беркут" знущаються над козаком Михайлом Гаврилюком і цинічно навіть не приховуючи своїх обличь знімають це на камеру. 
Я теж бачив цей відеозапис, але все ж не можу знайти логічного пояснення, навіщо було це робити і підставляти як своїх товаришів так і весь спецпідрозділ. 
На думку спадає лише є декілька варіантів.
Варіант 1 - Спецпідрозділ "Беркут" настільки знахабнів, що взагалі нікого не бояться. Вони спеціально знімають, а потім закидають в інтернет такого роду відеозаписи, щоб залякати людей.

Варіант 2 - В силових структурах не всі скоти, є й нормальні і в такий спосіб хлопчина ризикуючи власним здоров'ям хотів показати людям правду. Як на мене героїчний вчинок, бо вичислити хто саме знімав дуже легко, крім того цим відео від підставив як сам підрозділ за що від керівництва дістанеться, крім того підставив своїх бойових товаришів, адже на відео видно їх обличчя і вони також можуть помститись. 
Не виключено, що командування завтра може поставити цього бійця в перші ряди на Грушевського і тоді він попаде під гарячу руку озлобленого натовпу...

Варіант 3 - (найменш ймовірний, але все ж) Відео зняли (викупили чи якимось чином викрали в бійців беркуту) і потім закинули в інтернет спеціально, щоб викликати хвилю обурення і спровокувати народ до більш радикальних дій. 

Повстанці розуміють, що часу в них обмаль, потрібно встигнути до того як Янукович введе надзвичайний стан, а від кидання брущадки толку мало. І як наслідок масове захоплення ОДА 

Як повідомляє ТСН, відеозапис зняв і оприлюднив один із правоохоронців ось сюжет ТСН з цього приводу


Наступний допис
« Prev Post
Попередній допис
Next Post »
1 Komentar
avatar

Подобається хід ваших думок, Павле. Зважено й людяно

Balas